Naše další projekty:

Vítejte na stránkách o.p.s. LAKTEA článek

8.3.2017 Vláda ČR schválila nová pravidla pro projekty ŠKOLNÍ MLÉKO a OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL. Od září 2017 budou mít žáci základních a středních škol  nárok na neochucené mléčné výrobky ZCELA ZDARMA, a to cca 4 ks / měsíc.
Kromě neochucených výrobků budeme dodávat i dotované ochucené mléko a mléčné výrobky, které budou cenově zvýhodněny tak jako dosud.
Nárok na ovoce a zeleninu ZCELA ZDARMA budou mít nově všichni žáci plnící povinnou docházku, tzn. 1.- 9. třídy ZŠ, včetně přípraných ročníků.
Samozřejmě bude opět zcela na škole jakého dodavatele si vybere a zda od něj bude brát  produkty obou projektů či např. od jednoho pouze ovoce a zeleninu a od druhého mléčné výrobky.

LAKTEA, o.p.s., bude i v příštím školím roce dodávat OVOCE, ZELENINU, MLÉKO a MLÉČNÉ VÝROBKY v plné šíři VŠEM ŠKOLÁM v celé ČR !!!
Jako jedi
ný dodavatel Vám můžeme nabídnout mléko ochucené i neochucené, jogurty, jogurtové nápoje, žervé, sýry a mnoho dalších produktů renomovaných výrobců jako je MADETA, a.s., a Bohušovická mlékárna, a.s., a další.
V rámci projektu Ovoce a zelenina do škol dodáváme např. v tomto školním roce cca 4 porce za
měsíc pro každého žáka, hroznové víno, kaki, pomeranče, blumy, jablka, hrušky, mandarinky, banány, mrkev, papriku, rajčata, 100% ovocné šťávy, apod. Dosud bylo 53% produktů původem z České republiky.

Připravujeme nový systém, který bude pro Vás výrazným usnadněním, sníží administraci, bude co nejvíce automatizován, abyste např. nemuseli zasílat objednávky na mléko, ale zároveň jedině u nás budete mít možnost volby, zda chcete pro děti dostávat pouze mléko, nebo i jogurty, bezlaktózové výrobky, ochucené výrobky, apod.
Dodávky přizpůsobíme co nejvíc požadavkům školy, můžete si vybrat zda máte zájem o tzv. balení na třídy nebo standardní skupinové balení, zda si přejete zavážet ovoce a mléčné výrobky společně či dodávky rozdělit apod.
Tak jako v minulých letech, máme pro Vás připraveno mnoho bonusových programů, doprovodná opatření, projekt Fitkonto, soutěže pro školy i žáky, apod.

Veškeré informace, nabídku a potřebné materiály budeme rozesílat do všech škol poštou i mailem, jakmile bude platný prováděcí předpis. Pokud si ale již nyní přejete více infomací, návštěvu obchodního zástupce, či zaslání smlouvy a přihlášky na další školní rok, prosíme, kontaktujte nás na bezplatné tel. lince 800100525, nebo mailem na laktea@laktea.cz.


Pamlsková vyhláška = Vyhláška č. 282/2016 Sb. o požadavcích na potraviny, pro které je přípustná reklama a které lze prodávat ve školách a školských zařízeních byla zveřejněna ve Sbírce zákonů dne 5. září 2016, s účinností od 20.9.2016 a 3 měsíčním přechodným obdobím .... její přesné znění ZDE.

Veškeré DOTOVANÉ i NEDOTOVANÉ výrobky z naší nabídky splňují podmínky tzv. Pamlskové vyhlášky a můžete je ve školách dále prodávat do konce školního roku 2016 / 2017. V rámci přechodného období pro potraviny zařazené v programu Mléko do škol, je tedy možné ve školách nabízet i ty výrobky, které stanovená kriteria neplní (ochucené jogurty Natur, smetanové a tvarohové krémy Bobík a Lipánek, Jovonka) a to do 31.7.2017. Dotované výrobky - mléko ochucené i neochucené, jogurt Nature bílý, jogurty Miky, žervé a Imunely, odpovídají stanoveným parametrům vyhlášky.

NABÍDKU VÝROBKŮ dotovaných i nedotovaných, odpovídajících tzv. Pamlskové vyhlášce vyhlášce  naleznete v záložce Dokumenty.
PRODUKTOVÉ KARTY jednotlivých výrobků obsahují složení, informaci zda výrobek odpovídá Pamlskové vyhlášce, podrobnosti o alergenech apod. - naleznete je v záložce Prodkuty.

<= =>
Vitamin DVitamin D

Je vitamin důležitý pro dostatečné vstřebávání a ukládání vápníku v těle a také ovlivňuje správné fungování imunitního...
VápníkVápník

Vápník je důležitou minerální látkou, která je nezbytná zejména pro zdravý vývoj zubů a kostí...
Tabulky MOJE JÍDLOTabulky MOJE JÍDLO

Využijte naše pracovní materiály - tabulky Moje jídlo pro kontrolu správné skladby jídelníčku dětí...
Projekt Základní školy ZabrušanyProjekt Základní školy Zabrušany

Pro projekt Mléko a my 2016 si žáci Základní školy Zabrušany nasbírali obaly od mléčných výrobků, a pak z nich vytvořili různ...
Projekt Základní školy Opava - Šrámkova Projekt Základní školy Opava - Šrámkova

Do projektu Mléko a my 2016 se zapojili žáci druhého stupně základní školy v Opavě - navštívili kravín, uspořádali besedu, vyt...
Projekt Základní školy SobůlkyProjekt Základní školy Sobůlky

V rámci projektového dne Mléko a my 2016 žáci vyráběli vlastní Lučinu, pomazánkové máslo a tvaroh...
Projekt Základní školy PetrohradProjekt Základní školy Petrohrad

Do projektového dne v rámci soutěže Mléko a my 2016 se na Základní škole Petrohrad zapojily děti ze základní i mateřské školy...
Projekt Základní školy Jaroslava Pešaty v DuchcověProjekt Základní školy Jaroslava Pešaty v Duchcově

Během projektového dne Mléko a my 2016 vyhledali žáci základní školy v Duchcově recepty obsahující mléko a mléčné výrobky a...
Projekt Základní školy OlbramiceProjekt Základní školy Olbramice

Děti ze základní školy v Olbramicích si na závěr projektového dne Mléko a my 2016 připili na zdraví - jak jinak než mlékem...
Projekt Základní školy KrhaniceProjekt Základní školy Krhanice

V rámci projektu Mléko a my 2016 děti ze Základní školy Krhanice zpracovaly vlastní téma projektu, a pak jej představili ostatním...
Projekt Základní školy Vysoké Mýto, KnířovProjekt Základní školy Vysoké Mýto, Knířov

Děti ze základní školy v Knířově do soutěže Mléko a my 2016 přihlásily projekt Máme rádi mléko a mléčné výrobky...
Projekt Základní školy ČáslaviceProjekt Základní školy Čáslavice

Na Základní škole Čáslavice program projektového dne "Mléko a my 2016" připravili žáci šestého ročníku...
Projekt Základní a mateřské školy Tři SekeryProjekt Základní a mateřské školy Tři Sekery

Do soutěže Mléko a my v roce 2016 přihlásily děti ze Základní a mateřské školy Tři Sekery v okrese Cheb projekt Mléko, jogurt...
Čerstvá zelenina od českých farmářůČerstvá zelenina od českých farmářů

Total Produce Agri - To nejlepší z domova...
Poznejte skupinu Total ProducePoznejte skupinu Total Produce

Společnost HORTIM patří do velké skupiny TOTAL PRODUCE. Chcete věedět více .....
HORTIM - PRESENTAČNÍ VIDEOHORTIM - PRESENTAČNÍ VIDEO

...
Když se řekne banán...Když se řekne banán...

Banány jsou nejoblíbenějším ovocem lidí na celém světě. Nejspíš pro svou chuť a výživovou hodnotu a určitě také pro dokonal...
Znáte Hortim?Znáte Hortim?

Ačkoli možná kroutíte hlavou, určitě tuhle firmu znáte. Zejména pokud ve vaší škole probíhá program Ovoce do škol, pak vězte...
Madeta BOHUŠOVICKÁ MLÉKÁRNA Tetra Pak Hortim EKOFRUKT SLANÝ
LINEA NIVNICE LINEA NIVNICE - HELLO Emco BI ZONES Potravinářská komora ČR
Česká technologická platforma pro potraviny CHOCEŇSKÁ MLÉKÁRNA